+90 (232) 253 98 76

Misyonumuz

Türkiye’de ve dünyada endüstri, araştırma ve okul laboratuvarlarının uluslararası standartlara ulaşması, sağlıklı ve güvenilir çalışma koşulları oluşturulması, büyük yatırımlarla kurulan laboratuvarların yeni teknolojilerle güncellenerek, uzun yıllar aynı performansla hizmet vermesini sağlama misyonuyla harekete geçti. Bugün mimari projelendirmesinden başlayarak anahtar teslim bir laboratuvar kuracak kadar deneyimli ve uzman bir ekibe sahip. Dünyanın önde gelen bilim ve teknoloji firmalarını temsil ediyor ve Türkiye'de kendi alanının en güvenilir firmalarından biri olarak tanınıyor.

Amaç; İhtiyacı doğru şekilde belirlemek, Doğru tasarım ve ürüne karar vermek, En yeni ve en uygun teknolojiyi kullanmak, Belirlenen, tasarım ve ürüne var olan ekonomik koşullar içinde ulaşmak, Ve nihayet projeyi sıfır hata ile tamamlamaktır.

Modül sistem olarak biz, laboratuvarlara bir sistem bütünü olarak bakıyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda bilgi birikimimizi tecrübelerimizin süzgecinden geçirerek kararları revize ediyor, konusunda uzmanlaşmış kimya, mimari ve mühendislik disiplinlerimizle özel ve uygun çözümler üretiyoruz.